Belge

Betlike Belge

Belge hesap açmış şahıslardan istenen evraklar, doğrulama amacı ile güvenlik gerekçesine istinaden ve aşağıda belirtilen gerekçelere istinaden, kullanıcı olan şahıslardan istenen evraklar anlamına gelmektedir. Bu yönde bir bildirim geldiğinde, betlike belge şeklinde bildirim kullanıcılara müşteri hizmetleri aracılığı ile iletildiği anda, kullanıcıların verilen süre içerisinde katılım sağlaması gerekecektir.

Katılım sağlanmaması durumunda, şüpheli durumun ortaya çıktığı kabul edilecek, hesap prosedürlerin tamamlanmadığı düşünecek ve buna istinaden, ilk etapta hesap dondurma ya da askıya alma işlemi ile kullanıcılar karşılaşabilecektir. Bu yüzden istenmesi durumunda, belgelerin gönderilmesi tavsiye edilmektedir.

Betlike Neden Belge İstiyor?

Gerekçeleri uzun uzun anlatmaya, madde madde sıralamaya, açıklama yapmaya gerek yoktur. Kısaca yasal prosedürleri tamamlamak amacı ile belge talep edildiğini bilmelisiniz. Bir tane hesap anlayışı için belge talep edildiğini bilmelisiniz. 18 yaş sınırı için belge talep edildiğini bilmelisiniz. Güvenlik gerekçesine istinaden, finansal güvenlik anlayışına istinaden belge talep edildiğini bilmelisiniz. Aslında şeffaf hizmet, eşit hizmet, güvenli hizmet, yasal hizmet, denetlenen hizmet anlayışında ve üye haklarının korunması kapsamında belge talep edildiğini söylemek daha doğru olacaktır.

Betlike Nasıl Belge Göndereceğim?

Her şey elektronik posta aracılığı ile gerçekleşmektedir. Betlike belge bildirimi alındığında, karşılık yine elektronik posta aracılığı ile verilecektir. Bir ya da birden fazla belgenin ilgili resmi kaynaklar ya da geçerli kaynaklar üzerinden temin edilmesi, şirketin tebligat adresinin, belgelerin posta aracılığı ile kurye aracılığı ile ve benzer enstrümanlar ile yazılı olacak şekilde gönderilmesi gibi bir uygulama yoktur. Belgeler alınır ve resim formatına çevrilir. Hiçbir şekilde oynama yapılmaz. Adres bilgisi ve isim, soy isim bilgisi, hesap bilgisi net olarak görülür. Hazırlanmış belgeler elektronik posta eki olacak şekilde, [email protected] elektronik posta adresine gönderilir. Uygulamanın bu şekilde gerçekleştirildiği bilinmelidir.

Betlike Sitesine Belge Göndermek Güvenilir mi?

Betlike belge bildirimlerine katılım sağlamanız durumunda, göndereceğiniz belgelerin güvenliği açısından tereddüt duymanıza gerek bulunmamaktadır. Hazırlayacaksınız, göndereceksiniz, müşteri hizmetleri alacak, şifreleme programlarını kullanacak, site içerisinde muhafaza edecektir. Üçüncü şahıslara yani gerçek kişiliklere ya da tüzel kişiliklere belge aktarımı yapılmayacak, belge paylaşımı yapılmayacaktır.