Betlike100 Giriş – betlike100.com Yeni Giriş Adresi

Betlike100 Giriş – betlike100.com Yeni Giriş Adresi

Betlike yeni giriş adresi btk engellemesi sonrasında betlike100 olarak belirlenmiştir. Her adres güncellemesi sonrası yaşanan adres sorunu ve adres bilgisine erişememe sorunu ile karşılaşmamak adına sayfamızı takip ediniz.

Betlike Üye Yorumları

Betlike Üye yorumları arasında en çok dikkat çeken kısım firmamızın para yatırımları konusunda göstermiş olduğu hassasiyettir. Diğer firmalarda nadir şekilde rastlanılan bu hassasiyet, Betlike firmasında  En çok dikkat edilen hizmet on sorularından birisidir. Çekmek istediğiniz paranın büyüklüğüne bakmaksızın firmanın belirleyeceği ödeme yöntemini seçtiğiniz takdirde ortalama 1 saat içerisinde hesabınıza paranız aktarılmış bulunacaktır. Bir diğer dikkat çeken başlık ise güncel giriş adresilerinin sürekli olarak değişmesidir. Geçtiğimiz ay piyasaya sunulan mobil uygulama ile bu durumda artık ortadan kalkmış bulunmakta ve giriş adresi arama derdine son vermektedir. Yine de bir çok kullanıcımız bu uygulamamızdan haberdar değildir. Uygulamayı işletim sisteminizin bağlı olduğu mağazadan indirebilmektesiniz. Daha detaylı kullanım kılavuzu için ise YouTube kanalımızdan sizler için hazırladığımız videolara göz atabilirsiniz. Ayrıca müşteri destek hattına bağlandığınız zaman size verilecek olan yönergeler ile bu uygulamanın kurulumunu yapmanız mümkündür. Üye yorumları sistemimizin ilerleyip gelişebilmesi İçin büyük bir önem taşımaktadır. Öneri ve şikayetleriniz için lütfen müşteri destek hattımıza bağlanın.

Betlike Tombala Nasıl Oynanır?

Betlike  tombala nasıl oynanır adlı kısa videomuz YouTube kanalımız üzerinden seyredilebilir halde sizler için hazırlanmıştır. İlk olarak tombala oyunu ülkemizde geniş kitleler tarafından özellikle tatil günlerinde oynanan bir kağıt oyunudur. Buradaki kağıt aslında bir karton dur. Bu karton üzerinde çeşitli sayılar yer almaktadır. Oyunun bir diğer eşyası ise üzerinde numara bulunan butonlardır. Bir torbaya konulan bu butonlar sıra ile çekilmekte ve oyunu oynayan kişilerin elinde bulunan kartonlar üzerinde bu butonların üzerindeki mevcutsa, karton üzerindeki kapatılır.3 dizi halinde sıralanmış olan sayıları hepsini ilk kim kapatabilirse oyunun kazananı o kişi olmuş demektir. Herhangi bir diziyi tamamen kapattığınız zaman ise birinci Çin koyu tutturmuş olmaktasınız. Tombala oyunu geçtiğimiz yıl sistemimize eklenmiş olduğu bir çok müşterimiz tarafından oynanmaktadır. Twitter adresimiz üzerinden yaptığımız promosyonlar da bu oyun için özel bonuslar dağıtılmaktadır. Herhangi bir değişiklik meydana gelmediği sürece Çarşamba günleri tombala günü ilan edilmiş olup çok sayıda kullanıcı ile bu oyunu oynaya bilmektesiniz.

Etiket: betlike 100, betlike100, betlike100.com