Kayıt

Betlike Kayıt

Bu sitede hesap açmaya karar verdiğiniz anda, ayırmanız gereken zaman en fazla 10 dakika olacaktır. Sadece 10 dakika içerisinde, Türkiye’de yaşıyor olmanıza ve Türkiye ip adreslerinizi kullanmanıza rağmen, betlike kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Avrupa kökenli sitenin Türkiye pazarına kapılarını açtığı, Türkiye üzerinden üye kabul işlemlerini gerçekleştirdiği ve açılan gerçek hesaplar ile yapılan kayıt işlemleri ile bahis ve oyun hizmetlerini Türkiye üzerine verdiği görülmektedir.

Betlike Üyelik Şartları Nelerdir?

Elbette bu site ile çalışabilmeniz için, belirli şartları yerine getiriyor olmanız gerekmektedir. Her şeyden önce 18 yaşında olacak ve de bu yaş grubunun üzerinde bulunacaksınız. Daha önce hesap açma işlemini yapmamış olmanız, üyelik iptal işlemi ile karşılaşmamış olmanız gerekecektir. Aynı ikametgah adresinde ya da aynı ip adresinde daha önce hesap açma işlemi, siz dahil herhangi bir aile ferdi tarafından yapılmamış olmak zorundadır. Genel kullanım koşullarını okuyacaksınız. Tüm kuralları okuyup, anladığınızı kabul edeceksiniz. Bu şartlar ile birlikte, hemen kayıt işlemine başlayabilirsiniz.

Betlike Nasıl Kayıt Olurum?

Kayıt olmaya karar verdiğinizde, yeni giriş adresi ile ana sayfayı açacaksınız. Kayıt ol şeklindeki butonunun sağ üst köşede yer aldığını görüp, seçim işlemini gerçekleştirmek ile birlikte, üyelik başvuru formu olarak isimlendirilen belgeyi ekranda göreceksiniz. Kişisel bilgiler bölümünü, isim, soy isim, doğum tarihi gibi bilgilerin yer aldığı bölümü, hesap bilgileri bölümünü, kullanıcı adı ve şifre gireceğiniz bölümü dolduracaksınız.

Bilgileri kontrol edip, onay bölümüne geçeceksiniz. Kuralları okuduğunuzu ve 18 yaşın üzerinde bulunduğunuzu kabul edip, işaretleyip, müşteri hizmetlerine göndereceksiniz. Aktivasyon linki alıp, ilk defa betlike giriş işlemini bu adresi üzerinden yapacak ve betlike kayıt işlemini tamamlayacaksınız.

Betlike Üyelik Ücreti Ve Belge Talepleri

Betlike kayıt işleminde ücret yoktur. Para vermeden üye olacaksınız. Abone olmayacaksınız. Yıllık, haftalık, aylık bir bedel ödemeniz, işlem ücreti ve benzeri bir para ödemeniz gerekmeyecektir. Başvuru formundaki onay bölümünü işaretlemek sureti ile üyeliğin aktif hale getirildiğini göreceksiniz ve bu işaretlemeler ile herhangi bir belge talebi ile karşılaşmadan hesabınızı açıp, kullanmaya başlayacaksınız. Bu şartlar dahilinde kullanılan, kullanışlı bir site olduğunu göreceksiniz.