Para Çekme

Betlike Para Çekme

Para çekme anlayışında uygun limitlerin, uygun işlem sürelerinin ve güvenli finansal işlemler anlayışının geçerli olduğu bir site olarak düşünmeli ve kullanımda olduğunu unutmamalısınız. Betlike para çekme işleminde, sahibi olduğunuz sanal cüzdanlara yönelik ve sahibi olduğunuz banka hesaplarına yönelik işlem yapma avantajını sizlere sağlayacaktır.

Betlike Ödeme Yöntemleri

Ödeme yöntemleri hakkında bilgi vermeden önce, basit kuralları bilmeniz gerekecektir. Önce hesap açılıp, para yatırılacaktır. Yatırılan para ana para olarak kabul edilecektir. Yatırdığınız ana paranın tamamını, sitenin spor bahis bölümünde en düşük 1,33 oranında çevrim işleminde kullanmalı, en az 1 defa para kazandıktan sonra, talimat vermelisiniz. Talimatı kullanabileceğiniz ödeme seçenekleri TL nakit, havale, EFT ya da ecopayz olacaktır. Burada hesaplar mutlaka ve mutlaka kullanıcı adına, kullanıcı soyadına ait olmak zorundadır. Aksi durumda ödeme konusunda problem ile karşılaşabilirsiniz. Bunun gerekçesi güvenlik olacaktır.

Betlike Ödeme Miktarları

Vereceğiniz talimatın gerçeği dönüşmesinde, betlike para çekme işleminin sorunsuz bir şekilde yapılmasında belirleyici olan kurallardan bir tanesi de, ödeme miktarlarıdır. En az, en yüksek şeklinde tanımlamalar yapılmıştır. En yüksek para çekme miktarı 24 saat içerisinde 20.000 Türk Lirasıdır, en düşük para çekme miktarı banka havalesi ve EFT seçeneği için, 200 Türk Lirasıdır. TL nakit seçeneği ve ecopayz seçeneği için ise, en düşük para çekme miktarının 50 Türk Lirası olduğu görülmektedir. Para çekme talep formuna bu miktarların daha altında ya da bu miktarların daha üstünde parasal değeri girmeniz, finansal departmanın işlemi onaylamaması anlamına gelecektir.

Betlike Ödemede Komisyon Ve Belge Talepleri

Betlike para çekme işleminde komisyon almaz. Sanal cüzdanlar ile para çekme talimatı vermeniz ya da kişisel banka hesaplarınız üzerine EFT ya da havale ile para çekme talimatı vermeniz önemli değildir. Ayrıca kaç para para çekme talimatı verdiğinizin de bir önemi yoktur. Hiçbirinde, hiçbir şekilde ve hiçbir başlıkta komisyon alınmaz, kesinti yapılmaz, işlem ücreti tahsil edilmez. Belge anlayışının gündeme gelmediğini göreceksiniz. Elbette bir kullanıcı kendi adına ve soyadına ait olmayan hesaplara para çekme talimatı verir ise, belge talebini görme ihtimali güvenlik gerekçesine istinaden bulunacaktır.